Commons:Seçkin resimler

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of a page Commons:Featured pictures and the translation is 48% complete. Changes to the translation template, respectively the source language can be submitted through Commons:Featured pictures and have to be approved by a translation administrator.
Outdated translations are marked like this.

Shortcut: COM:FP

Seçkin resimler

Cscr-featured.svg

Seçkin resimler, topluluğun Commons'ta bazı iyi ve güzel görsellerin vurgulanması amacıyla seçtikleri resimlerdir. Bu sayfalarda fotoğraf, bilgisayar grafiği, animasyon ve çeşitli resimlerden oluşan galeriler bulunmaktadır.

Simply click on the name of a category on this page to see all the featured images for that subject. To reuse any images from Wikimedia Commons please see this guide.

Şu anda Commons'ta kabaca buna benzer 16.103 adet görsel, tüm içeriğin yalnızca 0,019% oluşturmaktadır. İsterseniz Wikimedia Commons üzerinde Seçkin resimler kategorisinden tüm bu içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha fazla güzel görsel için yıllık olarak seçtiğimiz yılın seçkin görseli bölümümüze göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca çok yetenekli olan; Fotoğrafçılarımız ve çizerlerimizin katkılarına ulaşabilir, Commons'taki seçkin resimlerine bakabilirsiniz.

Tüm seçkin resimler, Seçkin resim adayları sayfasında yapılan oylama ve tartışmaların ardından varılan uzlaşma doğrultusunda bu konumu kazanırlar. Konu ile ilgili daha fazla bilgiyi Seçkin resim adayları sayfasında bulabilirsiniz.

Eski seçkin resim adayları burada listelenmiştir. Kronolojik sıralamadaki listeler için ise şu sayfaları ziyaret edin: 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 ve bu ay.

Ayrıca otomatik slayt gösterimine bakınız (deneysel). Tüm Wikimedia projelerinde konuya göre veya ülkeye göre seçkin resim taraması yapabilirsiniz.

Feed-icon.svg RSS feed - new Featured pictures on Wikimedia Commons (add this link to your feed reader)

Günün resmi
Nelly Diener cropped.jpg
Nelly Diener, the first air stewardess in Europe, standing in front of the Curtiss AT-32C Condor, in which she would lose her life on 27 July 1934.
+/− [tr], +/− [en]
Ayrıca bakınız Seçkin resimler

Galleries

Hayvanlar

Astronomi

Yiyecek ve içecek

Tarihsel

Doğal olaylar

Nesneler

Other lifeforms

İnsanlar

daha fazla ...
Noun project 288.svg İnsanlar · User (50358) - The Noun Project.svg Portrait

Yerler

Bitkiler

Mantarlar

Uzay araştırmaları

Spor

Statik olmayan fotoğrafik medya

Canlandırma